KONST / Litografier / Färglitografier 9816157
nr 981 6157
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografier, 2 st. Astri Bergman-Taube (1898-1980), Roslagsbilder, numrerade och signerade, motivet: 38x56
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 september 2015
kl 20:21:27
350 kr
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube